Sitemizde şu an tam olarak 111 film vardır.

Geçmiş Olsun (2019) İzle


Yükleniyor
Reklamı Geç
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Geçmiş Olsun (2019) İzle

Geçmiş Olsun İzle

Yönetmen koltuğunda Hasan Doğan’ın oturduğu yerli komedi filmi Geçmiş Olsun, İzleFilmSeyret kalitesi ile siz izleyicilerimizin huzurunda. Başrollerini Toygan Avanoğlu, Cihan Şimşek ve Müge Boz gibi isimlerin oynadığı Geçmiş Olsun filmini izlemek için doğru adrestesiniz.

Geçmiş Olsun Film Özeti

Geçmiş olsun filmi, insanoğlunun neredeyse hepsinin bir virüs sebebiyle öldüğü bir gelecekte, sevdiğini bulmak için çalışan Saffet adında birisinin başından geçenleri anlatıyor. Saffet, aşık olduğu kadını bulabilmek için elinden gelen her şeyi yapabilecek olan bir adamdır. Bu genç kadını kendine aşık etmek için elinden geleni ardına koymayan Saffet, nihayetinde Tuğba’nın kalbine girebilmeyi becerir. Tam her şey rayına oturup evlilik planları konuşulurken, kayınçosu Tarık’ın yol açtığı bir sakarlık nedeniyle Tarık ve Saffet bayılır ve hastanede uzun yıllar komada kalırlar. Fakat onun Tuğba’ya karşı beslediği sevgi komadan çıkmasını sağlar. Geçip giden 3 senenin arkasından uyanan Saffet, Tuğba’ya tekrar kavuşmak için kollarını sıvarken dünyadaki neredeyse tüm insanların bir virüs sebebiyle yok olduğunu öğrenir. Saffet’in hastanede olduğu esnada dünyaya ortaya çıkan bir hastalık, neredeyse dünyadaki bütün insanların yok olmasına sebep olmuştur. Hayatta kalabilen sayılı kişilerden birisinin de aşkı Tuğba olduğunu duyan Saffet, aşkını tekrar görüp bir araya gelebilmeleri için zorlu ve komedi dolu bir mücadeleye girişir.

Geçmiş Olsun Filmi Seyret

2019 senesinin en komik filmleri arasında olması ile dikkat çeken Geçmiş Olsun filmini İzleFilmSeyret kalitesi ile izleyin.

Tür: 2019 Filmleri izle, Komedi Filmleri izle, Yerli Film izle

Yapım: 2019

Yönetmen: Hasan Doğan

Oyuncular: Alper Saldıran, Füsun Demirel, Suzan Aksoy, Tuğçe Kurşunoğlu, Birgül Ulusoy

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?