Sitemizde şu an tam olarak 111 film vardır.

İletişim

TELİF İHLALİ BİLDİRİMİ VE İLETİŞİM

İzleFilmSeyret.com; 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan ”yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Sitemizde kesinlikle korsan film paylaşımı yapılmıyor olup, yalnızca YouTube üzerinden yasal bir şekilde alınan embed video paylaşım kodu ile ”FRAGMAN PAYLAŞIMI” yapılmaktadır. Film yapım şirketlerinin maddi, manevi emeğine saygı duyuyoruz ve bu sebeple sitemizde en ufak bir korsan içeriğe izin vermiyoruz.

İlgili yasaya göre; web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, aşağıdaki iletişim formundan veya [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler derhal incelenecek ve sitede olmaması gereken içerik en geç 3 iş günü içinde kaldırılacaktır.

     Yer sağlayıcının yükümlülükleri (Kanun No. 5651)

             MADDE 5 – (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

             (2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Email: [email protected]