Sitemizde şu an tam olarak 111 film vardır.

The Dead Don’t Die izle 2019 Türkçe Dublaj


Yükleniyor
Reklamı Geç
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
The Dead Don’t Die izle 2019 Türkçe Dublaj

The Dead Don’t Die izle

The Dead Don’t Die full izle, The Dead Don’t Die 2019 filmi izle.
Adam Driver, ortağı Bill Murray ile beraber kasabada meydana gelenler karşısında ne yapmaları gerektiğini düşünmeye başlarlar Çünkü ikili neler olduğu kimseye anlatamaz. Kasaba dışı ile tüm iletişim çeşitlerinin sonu gelmiştir. Hiç kimseye kasabalının durumu ile alakalı bilgi veremeyen polisler, kendilerinin bu duruma müdahale etmeleri gerektiğine karar verirler. Karar verdikleri bu şey onlar için unutulmaz bir görev olacaktır. Küçük bir kasabada daha önce hiç böylesine büyük bir olay ile karşılaşamamış olan Driver ve de Murray tüm kasabalının bir anlamda zehirlendiklerini düşünürler.

The Dead Don't Die full izle

Okulu Zombiler Basar
Kasabada devriyeye çıktıkları ilk bir saatte her şeyin normal olarak ilerlediğini düşünen bu polisler biraz daha devriyede vakit geçirmek isteyince, büyük bir vahşete tanık olurlar. Polisler kasabanın meydanında neler olup bittiğini görmek isterken, bir an da karşılarına çıkan hayvana benzeyen eski komşuları ile karşılaşırlar. Evet, korkulan olmuştur ve de bir süredir kasabalının dilinde dolaşan o fabrikanın artıkları nedeni ile insanlarda bir gen değişimi meydana gelmeye başlamıştır.

The Dead Don't Die Türkçe Dublaj izle

Zombi Salgını
Kendi halinde yaşayan bir avuç insanın yaşadığı bu kasabanın nüfusu hızla artarak farklı bir varyasyona dönüşmeye başlamıştır. iki polisin elinden hiç bir şey gelmez ve de kendilerini de bu tehlikeli değişimden korumaya çalışırlar. İkisinin de ailesine ulaşmasını ve de zombiye dönüşüp dönüşmediklerini kontrol etmeleri gereklidir. Dolayısı ile kasabada ellerini kollarını sallayarak u kasabada gezemeyeceklerini anlamışlardır. Driver ve de Murray çocuklarının okuluna bakmaya gittikleri an gördükleri karşısında hemen kendilerini korumaya alırlar. Okulda ve de sokakta dolaşan herkesin kendilerine saldırmaması için yerlerde bulunan kanı her yerlerine süren bu iki polis için işler giderek zorlaşır. Kendi ailelerini ve de hala normal insan olarak kalanları bulma yolunda ikisi de hayatlarından vazgeçerler.

The Dead Don't Die izle

The Dead Don’t Die izle 2019 Türkçe Dublaj

Tür: 2019 Filmleri izle, Komedi Filmleri izle, Korku Filmleri izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Jim Jarmusch

Oyuncular: Bill Murray, Adam Driver, Tilda Swinton

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“The Dead Don’t Die izle 2019 Türkçe Dublaj” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. asdada - 1 sene önce demiş ki:

    The Dead Don’t Die çok iyi