Sitemizde şuan toplam 100 film bulunmaktadır.

Utoya 22 Juli izle Türkçe Dublaj Altyazılı

FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Utoya 22 Juli izle Türkçe Dublaj Altyazılı

Utoya 22 Juli full izle, Utoya 22 Juli Türkçe dublaj izle, Utoya 22 Juli altyazılı izle.
Kaja ile Emilie iki kız kardeştir. Kaja, kız kardeşi ile bir yaz kampına katılmasını gerektiğini öğrenir ve de bu duruma aslında biraz tepki gösterir. Hükümetin yeni bir uygulaması olan bu kamplar gönüllü olmaktan uzak, zorunlu gibi insanlara dikte edilmeye başlayan uygulamalar halini almıştır. Norveç’in Utoya Adası’ nda yer alan kamp alanına gitmek için yola çıkan iki kız kardeş için macera dolu saatlerin yerini korku ve de heyecan dolu saatler almaya başlayacaktır. Tarihler 22 Temmuz’ u gösterdiği an kampta bir haber yayılmaya başlar.
Oslo Hükümeti bir bomba patlamasında çok sayıda ki insanın bu patlamada hayatını kaybettiğini açıklar. Bu açıklamanın ardından yeni gelen bir habere göre bu tamamen hükumetin, zor zamanlarda tedbir almak için hazırladığı bir tatbikattır. Yeni gelen bu haberden sonra rahatlayan çocuklar kampta ki rutin günlerine kaldıkları yerden devam ederler. Anne, baba ve de aileleri için büyük endişe duyan Emilie ve de Kaja Oslo’ ya geri dönmek için eşyalarını hazırlamışlardır bile. Ancak iki kız kardeş geçirdikleri bu heyecanlı saatlerin, kendilerine neler getireceklerinden bir haberdirler.

Utoya 22 Juli izle

Kaja Tatbikatın İzini Sürer
Kaja kardeşini sakinleştirmeye çalışırken, bir yandan da annesine ve de babasına ulaşmaya çalışır. Ancak ne kardeşini sakinleştirmeyi başarabilir ne de ailesine telefonla ulaşabilir. Şehirden çok uzak bir noktada bulunmaları nedeni ile, ailelerinin yanına tek başlarına gidemeyeceklerini anlayan kız kardeşler, hükümetten gelen açıklama ile biraz olsun rahatlarlar.

Emilie Kayıp
Ormanın derinlerinden gelen bir kaç ses çocukların dikkatini çeker. Çadırlarından çıkan bir kaç kişi bu sesin geldiği yöne doğru ilerlemeye başlar. Yaşananların bir çatışma olduğu ve de hükümetin yalan söylediğini anlayan Emilie ortadan bir anda kaybolur. Kaja ise artık kaybolan kardeşinin peşinden giderek iz sürmeye başlar.

Tür: 2018 Filmleri izle, Altyazılı Film izle, Dram Filmleri izle, En iyi filmleri izle, Gerilim Filmleri izle, Türkçe Dublaj Film izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2018 - Norveç

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Erik Poppe

Oyuncular: Andrea Berntzen, Elli Rhiannon Müller Osbourne, Aleksander Holmen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?