Sitemizde şu an tam olarak 111 film vardır.

X-Men: Dark Phoenix izle Türkçe Dublaj 2019


Yükleniyor
Reklamı Geç
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
X-Men: Dark Phoenix izle Türkçe Dublaj 2019

X-Men: Dark Phoenix izle

Uzaya yolculuk yapmak için insanlar hazırdır. Uzay gemisini uzaya doğru fırlatırlar. Uzay gemisi bir sis yığını ortasında kalır. Çaresizce uzayın ortasında kalmışlardır. Kurtarma ekibi olarak x men den yardım isterler. Jean Grey’in için de bulunduğu ekip uzaya doğru giderler. Kurtarma görevi sırasında sis yığını Jean’in içine girer. Jean yavaş yavaş değişmeye başlar. Etrafındaki herkese zarar verir. Elindeki gücü nasıl kullanması gerektiğini bilemez. Küçükken kaza sonucu annesi ve babasını kaybettiğini biliyordur. Yeni güçleri sayesinde hafızası tekrardan yerine gelir ve babasının hayatta olduğuna karar verir. Babasının yanına gider. Jean’i babası hiç iyi karşılamaz. Jean eve döndürmek için ekip arkadaşları peşine düşer. Jean’in peşinde başka varlıklarda düşer. Jean’in gücünü almak için varlıklar çaba harcarlar. Jean’i korumak için ekip bir araya gelir. Jean sevdiklerini korumak adına kendi hayatına son verir.

X-Men Dark Phoenix izle

X Men Serisi
X Men serisi yıllardır izlenen filmlerdir. Her seri için farklı konular işlenmiştir. Her film de bir x men karakteri ölmüştür. Bu son film olan x men dark phoenix de jean karakteri son sahneler de kendi hayatını feda etmiştir. Jean haricinde ölen diğer isim ise Mystique’dir. Jean Grey’in güçlerini kontrol edememesinden dolayı Mystique’nin hayatına son vermiştir.

X-Men 2019 izle

X Men Konusu
Profesör x akıl okuyan birisidir. Küçük yaşlarda yeteneğini fark etmiştir. Hayatına yeteneğini gizleyerek devam etmiştir. Profesör x eğitim hayatını en üst düzeyde bitirmiştir. Zamanla yeteneği olan kişileri bulmak için çaba harcar. Onları korumak ve hayatlarını yaşamaları için bir okul kurar. Yavaş Yavaş yeteneği olan çocukları bulur. İyi eğitimli bir ekip kurar. Hayatı tehlikede olan yetenekli çocukları korumaya çalışır.

X-Men: Dark Phoenix izle Türkçe Dublaj 2019

Tür: 2019 Filmleri izle, Aksiyon Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Simon Kinberg

Oyuncular: Sophie Turner, James McAvoy, Michael Fassbender

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“X-Men: Dark Phoenix izle Türkçe Dublaj 2019” filminde 6 Yorum bulunuyor.
 1. someone - 1 sene önce demiş ki:

  what kind of page you have…. comments here pls 😉

 2. someone - 1 sene önce demiş ki:

  yorum veya degil ne farkeder

 3. rony - 1 sene önce demiş ki:

  BEN BÖYLE SİTENİN TA ….. KERİZ YERİNEMİ KOYUYORSUNUZ İNSALARI PİJLLER

 4. Alaatin - 1 sene önce demiş ki:

  2. Kez izliyorum

 5. Selkan - 1 sene önce demiş ki:

  Aaa

 6. Selkan - 1 sene önce demiş ki:

  Harika